Zbytek světa

Noleggio barche Zbytek světa, le migliori destinazioni

Bahamy, Kapverdy, Karibik, Kuba, Grenada, Britské Panenské ostrovy, Thajsko ... prozkoumejte svět: udělejte si čas a zhodnoťte všechny dostupné možnosti.

Baltic & North Sea

Migliaia di isole e isolotti, società ben organizzate, brevi distanze e grandi arcipelaghi rendono il Baltico una destinazione sicura. Qui potrai vivere un'esperienza diversa persino in kayak!

Cape Verde

10 plovoucích ostrovů v Atlantickém oceánu. Mix afrických, brazilských a portugalských vlivů. Cape Verde je ekonomickou reakcí Afriky na Karibik. Obchodní vítr poskytuje neustálý vítr: je to náročná, ale obohacující oblast pro zkušenější a dobrodružnější námořníky.

Bahamy

Pokud se chcete šnorchlovat, relaxovat, prozkoumat a vidět některé z nejkrásnějších pláží na světě, Bahamy jsou tím pravým místem. 340 slunečných dní v roce vám dává možnost naplánovat krátkou dovolenou v Bimini, plavbu podél souostroví Abaco nebo Exuma nebo týdenní plavbu v Nassau. Můžete si také naplánovat ekologickou prohlídku, která zahrnuje plavání s prasaty, šnorchlování, rybaření podél útesů a setkávání se žraloky.

Kuba

Plavte se podél Cayo Largo, objevte exotickou faunu a ryby Cayo Rico, relaxujte na síti katamaránu a užívejte si mojito a obdivujte západy slunce nad oceánem.

Grenada

Sedm fascinujících ostrovů nabízející širokou škálu volnočasových aktivit, možností ubytování a rafinovaných restaurací. Známý pro svou pikantní kuchyni, potápění a šnorchlování.

 Černá hora

Hledáte jiný, ale stejně překvapivý zážitek z prohlížení? Černá Hora je místo, kam jít: zde si můžete odpočinout od turistických mas nebo hluku měst.

Polinesia

Připravte se na „Perlu Tichého moře“, jedno z nejpřátelštějších míst na Zemi: přijedete jako host, ale odejdete jako přítel. Bora Bora, Tahiti, Rangiroa, Raiatea, Tahaa: Polynéské souostroví je skutečným rájem pro milovníky výletních lodí.

Seychelles

41 vnitřních žulových ostrovů a 72 vnějších nízko korálových ostrovů: bezpečné kotviště, nenáročné vzdálenosti mezi ostrovy, úchvatná přírodní krása. Zde se budete cítit, jako byste byli v ráji!

Thailandia

Dominují dva monzúny, přičemž kotvící bóje nejsou vždy dobře udržované, doporučujeme bezpečné místo pro ukotvení noci. Budete mít možnost procházet mezi vápencovými útesy, které vycházejí přímo z teplé vody a relaxovat pod palmami písečné pláže.

Rio De Janeiro

Díky své geografické poloze je téměř každý den dobrý navigační vítr. Objevte malé písečné břehy, pociťte, jak voda zasáhne loď, užijte si ticho: nic jiného není potřeba, aby byl šťastný.

Karibský

Plachtění pro všechny: Antigua, Bahamy, Belize, Britské Panenské ostrovy, Grenada, Svatá Lucie a Svatý Martin. Nechte se hýčkat chráněnými kotvištěmi, perfektními přístavy a nádhernými plážemi.

Britské Virginské Ostrovy

Hlavní město Karibiku: neustálý vítr, kotvící body ne příliš daleko, přes 100 barů ... místo, kde byste se mohli bavit.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Přístav (Porto Rotondo)
Yachting in Sardinia.
Punta Nuraghe, Portorotondo
07026 Olbia, Italy
Phone: +39 3271175700
puntanuraghe@yachtinginsardinia.com

Přístav (Portisco)
Yachting in Sardinia.
Marina di Portisco, Molo 4/7
07026 Olbia, Italy
Phone: +39 3271175700
portisco@yachtinginsardinia.com

Servis
Yachting in Sardinia.
Cantieri di Olbia. Via Indonesia, 6.
07026 Olbia, Italy
Phone: +39 3512843023
shipyard@yachtinginsardinia.com

Kancelář
Yachting in Sardinia CZ
Koželužská 945.
779 00 Olomouc, Czech
Phone: +420 608 340 077
yis@yis.cz

Přístav (Porto Torres)
Yachting in Sardinia
Pontile Motomarsarda
Porto Turistico
07046 Porto Torres, Italy
Phone: +39 3293740365
portotorres@yachtinginsardinia.com